ثبت نام اینترنتی مراسم دانش آموختگان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز اردیبهشت ماه ۱۳۹۶

بسمه تعالی

به اطلاع فارغ التحصیلان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می رساند که مراسم جشن فارغ التحصیلی آن عزیزان در تاریخ چهارشنبه ۹۶/۲/۶  از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار می گردد. دانش آموختگان عزیز مشمول این جشن بر اساس فایل زیر می توانند جهت ثبت نام به اتوماسیون آموزشی و پژوهشی و دانشجویی sess قسمت فرایند ها ثبت نام جشن فارغ التحصیلی مراجعه و ثبت نام نمایند.

 اسامی فارغ التحصیلان دانشکده آموزشهای الکترونیکی کلیک فرمایید

توجه: این فرایند طبق اعلام آموزش، صرفاً برای دانشجویان مشمول مراسم فارغ التحصیلی فعال می باشد.

توضیحات:

  1. دانش آموختگان عزیز می بایست حداکثر تاروز جمعه ۹۶/۲/۱ به لینک ثبت نام مراجعه وثبت نام نمایند.(راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در پایین اطلاعیه موجود می باشد)
  2. کسانی که تمایل دارند با همراه در این مراسم شرکت نمایند می توانند تعداد همراهان خود را (حداکثر دو نفر) در زمان ثبت نام در قسمت تعداد همراهان ثبت نمایند.
  3. دانش آموختگان عزیز دانشکده می توانند جهت دریافت کارت دعوت خود و همراهان در ساعات اداری به جناب آقای مظلوم زاده کارشناس بخش جهانگردی دانشکده مراجعه نمایند. ضمناً آن دسته از عزیزانی که تا تاریخ مذکور موفق به دریافت کارت دعوت نشوند می توانند دو ساعت قبل ازشروع مراسم به میز توزیع کارت دعوت دانشکده در محل برگزاری مراسم مراجعه نمایند.
  4. رعایت شئونات اسلامی الزامی است. با توجه به اینکه حفظ نظم مراسم بر عهده انتظامات دانشگاه می باشد لذا موکداً از ورود کسانی که شئونات اسلامی را رعایت ننمایند به سالن محل برگزاری مراسم جلوگیری خواهند نمود.
  5. هزینه لباس دانش آموختگی ۵۰/۰۰۰ ریال ( پنج هزار تومان) می باشد که در محل توزیع لباس از فارغ التحصیلان گرامی دریافت می گردد.
  6. پوشیدن لباس فارغ التحصیلی توسط دانش آموختگان الزامی است.
  7. لازم است دانش آموختگان جهت دریافت لباس فرم ، دوساعت قبل ازشروع مراسم درمجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه حضور یابند ودرپایان مراسم بلافاصله لباس راتحویل نمایند .
  8. به همراه داشتن و ارائه کارت شناسایی عکس دار معتبرمانند ( کارت دانشجویی یا کارت ملی یا شناسنامه) الزامی است .
  9. عکاس جهت گرفتن عکس انفرادی وجمعی ( درسالن ) حضور خواهد داشت .
  10. ارایه کارت دعوت دانش آموختگی و کارت دعوت همراه الزامی می باشد، در غیر اینصورت حضور افراد در مراسم امکان پذیر نمی باشد.

 

  راهنمای ثبت نام جهت شرکت در جشن فارغ التحصیلی:

پس از ورود به سامانه اتوماسیون آموزشی (sess) پیام ثبت نام جشن فارغ التحصیلی قابل رویت می باشد و یا اینکه مراحل  تصویری زیر را دنبال نمایید:

۱.از منوی سمت راست صفحه بر روی گزینه فرایند ها کلیک نمایید:

 

۲.سپس گزینه “ثبت نام جشن فارغ التحصیلی -واحد آموزش های الکترونیکی ۱۳۹۶” را انتخاب نمایید.

۳. بر روی گزینه “ثبت نام جشن فارغ التحصیلی کلیک نمایید.

۴.پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه “ذخیره و ارسال” کلیک نمایید. در صورتیکه بر روی این گزینه کلیک ننمایید ثبت نام شما ثبت نمی گردد.

 

روابط عمومی دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه  شیراز

۱۳۹۶/۱/۱۹