وام تحصیلی دانشجویی جهت نیمسال اول ۹۶-۹۷

به اطلاع کلیه دانشجویانی که متقاضی دریافت وام تحصیلی جهت نیمسال ۹۷-۹۶ هستند می رساند که جهت ثبت نام موارد زیر را با دقت مطالعه و سپس در صورت تمایل  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تذکر مهم: لطفا” نکات زیر را با دقت مطالعه نموده ،با توجه به اینکه پس از ورود اطلاعات امکان هیچ گونه ویرایشی وجود ندارد، لذا در مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید، هرگونه عواقب اشتباهات ورود داده صرفا به عهده دانشجو می باشد و اداره رفاه هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.”

زمان ثبت نام ۱۳۹۶/۶/۲۲ لغایت ۱۳۹۶/۶/۳۱

مراحل ثبت نام:

  • با استفاده از مرور گر اینترنت اکسپلورر به صفحهbp.swf.ir// رفته و در قسمت ثبت نام دانشجویان در سایت روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.(در صورت مشاهده پیام خطا از منوی toolsگزینه view settings compatibilityرا کلیک نموده و در قسمت add this website آدرس سایت را add نمایید).در صفحه ای که باز می شود کد ملی خود را در کادر مربوطه جست و جو کنید. پدیدار شدن اطلاعات شما حاکی از آن است که قبلا” در ان سایت ثبت نام شده اید. در صورت عدم نمایش کد ملی و مشخصات شما، در صفحه جدیدی که باز می شود اطلاعات خود را در کادر های مریوطه وارد کنید
  • در کادر مربع کلیک کرده، صفحه نام یا کد شهر باز می شود. سه حرف اول نام شهر تولد خود را وارد کنید و کلید جست و جو را بزنید. از بین شهر های یافته شده نام شهر خود را انتخاب نمایید و بدین ترتیب اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید(شماره شناسنامه، کد ملی، اطلاعات تحصیلی و …) دقت نمایید تمامی اطلاعات را با دقت کامل وارد نمایید تا خللی در در ثبت وام و مراحل دریافت و تسویه حساب وارد نگردد (کد دانشگاه شیراز۳۳۶)
  • لطفا” توجه فرمایید پس از ثبت نام، منتظر اطلاعیه های بعدی در سایت دانشکده باشید و از تماس های مکرر خودداری فرمایید.”

 

به اشتراک بگذارید:Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email