اطلاعیه برنامه کلاسی ،برنامه آزمایشگاه وکارگاه، امتحانات میان ترم و پایان ترم نیمسال دوم ۹۷ – ۹۶

اطلاعیه برنامه کلاسی ،برنامه آزمایشگاه وکارگاه، امتحانات میان ترم و پایان ترم نیمسال دوم ۹۷ – ۹۶
بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند که جهت مشاهده برنامه امتحانات میان ترم ، پایان ترم و برنامه کلاسهای نیمسال دوم ۹۷ – ۹۶،،میتوانند به سایت دانشکده (www.vus.ir)،لینک برنامه های کلاسی و امتحانی مراجعه نمایند. (در قسمت بالای صفحه ، لینک رفتن به بخش را انتخاب نمایید، پس از بازنمودن رشته مورد نظر خود؛ لینکهای برنامه امتحانات میان ترم ،پایان ترم و برنامه کلاسی با کلیک بروی علامت +(به اضافه) قابل دسترسی است)
خواهشمند است در این خصوص به نکات زیر توجه فرمایند:
۱. برنامه امتحانات و کلاسها بر اساس ترم بندی مصوب گروه علمی هر رشته میباشد(برنامه مذکور بر روی سایت دانشکده در دسترس است).
۲. قبل از انتخاب واحد ، ترم بندی رشته خود را بررسی و سپس انتخاب واحد نمایید.شایان ذکر است که آموزش دانشکده هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تداخل برنامه کلاسی و برنامه امتحانی خارج از برنامه ترم بندی مصوب را ندارد و دانشجویانی که خارج از برنامه ترم بندی مصوب اقدام به انتخاب واحد نمایند عواقب ناشی از آن شخصاً بر عهده دانشجو میباشد.
۳. تذکر بسیار مهم: دانشجویان محترم به تاریخ و ساعت امتحانات دقت نمایند،زیرا تاریخ و ساعت اعلام شده غیر قابل تغییر میباشد.
۴. جهت کلیه دروس عمومی کلاس حضوری برگزار نمیگردد.
۵. جهت دروس تربیت بدنی ۲و۱ کلاس حضوری یا مجازی و همچنین امتحان میان ترم برگزار نمیگردد و منبع درسی آن در سایت دانشکده در قسمت لینکهای مهم در هر بخش قابل دسترسی است.
۶. کلیه کلاسها بصورت مجازی برگزار میگردند.
۷. چنانچه از سایر رشته ها ،گرایشها یا گروههایی که خارج از لیست گروه درسی رشته شما میباشد ، درسی بصورت اختیاری اخذ نموده اید میبایست برنامه امتحانی و برنامه کلاسی همان رشته یا گرایش را بررسی نمایید.

۸. جهت مشاهده برنامه آزمایشگاهها و کارگاهها به صفحه اول سایت-قسمت خبرهای ویژه (www.vus.ir)مراجعه نمایید.

۹. دروسی که در حال حاضر در سیستم SESS (سیستم اتوماسیون دانشگاه شیراز(ارائه شده اند ولی استادی برای آنها تعریف نشده است ؛ در برنامه کلاسی فاقد زمان هستند که پس از مشخص شدن اساتید آنها برنامه زمانبندی کلاس اعلام خواهد شد.

با سپاس فراوان
دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

به اشتراک بگذارید:Print this pageShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someone