اطلاعیه ثبت نام وام شهریه نیمسال اول ۹۷

نمونه فرم تعهدنامه محضری

تشکیل پرونده ۱

___ درخواست وام

 

باسمه تعالی
نحوه تشکیل پرونده و ثبت نام وام های شهریه در سامانه پورتال فاز ۲
  صندوق رفاه دانشجویان:

 

تذکر مهم: لطفاً نکات زیر را با دقت مطالعه نموده و فایل تصویری نحوه تشکیل پرونده و درخواست وام را به دقت مشاهده نمائید. با توجه به این که پس از ورود اطلاعات امکان هیچ گونه ویرایشی وجود ندارد، لذا لطفاً در مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید ، هر گونه عواقب اشتباهات ورود داده صرفاً به عهده دانشجو می باشد و اداره رفاه دانشجویان هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

زمان ثبت نام وام های شهریه ۳/۷/۹۷ لغایت ۱۶/۷/۹۷

 

با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر به صفحه bp.swf.ir // رفته و در قسمت ثبت نام دانشجویان در سایت روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. دقت فرمایید ( درصورت مشاهده پیام خطا از منوی tools گزینه compatibility view settings را کلیک نموده ودر قسمت add this website  ادرس سایت را addنمایید). در صفحه ای که باز می شود کد ملی خود را در کادر مربوطه جستجو کنید. پدیدار شدن اطلاعات شما حاکی از آنست که قبلاً در آن سایت ثبت نام شده اید. در صورت عدم نمایش کد ملی و مشخصات شما، در صفحه جدیدی که باز می شود اطلاعات خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید.

 

 به این ترتیب که در کادر مربع کلیک کرده، صفحه نام یا کد شهر باز می شود. سه حرف اول نام شهر محل تولد خود را وارد کنید و کلید جستجو را بزنید. از بین شهرهای یافته شده روی نام شهر خود کلیک نموده و سپس گزینه انتخاب را کلیک کنید. سپس در قسمت بعدی تاریخ تولد خود را با وارد کردن ابتدا سال بصورت کامل و سپس ماه و روز (مثال: ۰۱/۰۱/۱۳۷۰) وارد کنید. بدین ترتیب کادرهای بعدی را نیز با وارد کردن اطلاعات شخصی خود تکمیل نمایید. در برخی شناسنامه ها شماره ملی به منزله همان شماره شناسنامه است، در چنین مواردی همان شماره  هم برای شماره شناسنامه و هم برای کد ملی ثبت شود.

 

سپس اطلاعات تحصیلی خود را وارد کرده و در انتها پس از درج شماره تلفن های ثابت و همراه خود روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. برای وارد کردن نام دانشگاه، نام دانشگاه (شیراز کد۳۳۶) را وارد کنید و کلید جستجو را بزنید. سپس روی نام دانشگاه کلیک نموده و آنرا انتخاب کنید. برای درج نام دانشکده و رشته تحصیلی نیز به همین ترتیب عمل کنید.

 

لطفاً توجه داشته باشید که ورود اطلاعات چه شخصی و چه تحصیلی اعم از نوع دوره تحصیلی (نوع دوره تحصیلی برای دانشجویان شهریه پرداز. نوبت دوم انتخاب گردد)، مقطع تحصیلی (مقطع تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی پیوسته، برای دانشجویان کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد ناپیوسته، و برای دانشجویان دکتری، “دکتری تخصصی ناپیوسته“)،